Ceny víkendových kurzů lyžování pro děti

Jednotlivá lekce: 875,- Kč
Lekci je nutné objednat nejpozději 8 dní před jejím konáním.

 

Pokud si nejste jisti, vyplňte přihlášku nebo objednejte dárkový poukaz jen na jednu lekci a bude-li dítko spokojené, můžete doobjednat další lekce.

 

3 lekce z 6 nabízených termínů: 2 490-Kč (1 lekce á 830,- Kč)
Vybrané lekce je nutné objednat 14 dnů před jejich konáním.

 

Celý kurz – 6 ze 6 nabízených termínů: 4 620,- Kč (1 lekce á 770,- Kč)

 

U varianty celého kurzu nebo 3 lekcí ze 6 máme od  pojišťovny Kooperativa, a.s. nabídku speciálně pro naši LŠ, a to na pojištění úrazu a storno lekce. Za cenu 200,- Kč (celý kurz) nebo 167,- Kč (3 lekce z 6 nabízených) získáte  úrazové pojištění a pojištění storno poplatku až do výše 80 % z ceny kurzovného. V případě zájmu o tento produkt  a případné detaily  nás prosím kontaktujte na e-mailu info@snowgate.cz nebo na tel: 602 177 146. Pojištění je potřeba sjednat do 3 dnů od zaplacení ceny kurzovného.

 

Slevy na kurzy lyžování za kamarády a sourozence a na zapůjčení lyžařské výbavy

 

Sleva za kamaráda přivedeného na vaše doporučení: vrátíme vám 10 % z ceny kurzu (tedy platí pro variantu 3 lekce z 6 nabízených termínů a variantu Celý kurz), pokud vás nově přihlášený lyžník uvede jako kontakt, který mu naši LŠ doporučil. Řekněte tedy kamarádovi, ať do poznámky v online přihlášce vyplní kouzelnou formuli: „na doporučení XY“ (XY = vaše jméno), a my vám následně slevu odečteme a vyplatíme v hotovosti při odjezdu.

 

Nabídka je časově omezená a platí do 12. 1. 2018. Slevy se nekombinují.

 

Sleva pro sourozence: 5 % z ceny kurzu (platí pro variantu 3 lekce z 6 nabízených termínů a  variantu Celý kurz)

 

Náš exkluzivní partner SKICENTRUM Černý Most nabízí  pro účastníky naší LŠ  slevu 10 % na zapůjčení lyžařských setů i všeho zboží, které nabízí.

 

Co je součástí ceny kurzu?

 

Cena zahrnuje dopravu, pedagogický dozor, výuku pod vedením zkušených instruktorů akreditovaných svazem lyžařů a pojištění odpovědnosti lyžařské školy.

 

Cena nezahrnuje oběd a permanentku. Peníze na oběd (cca 90,- Kč) se vybírají při cestě do Ski areálu, permanentku na konkrétní lekce zajistí instruktor).

 

Pojištění proti úrazu si účastník zajišťuje individuálně.

 

Platba připsaná na účet bez zaslání přihlášky a nevyplněného variabilního symbolu bude vrácena.

 

Pro informace o postupu v případě nemoci dítěte si pročtěte storno podmínky.

POJEĎTE S NÁMI