Novinka – kurz běžeckého lyžování

Kurz běžeckého lyžování

Termíny:

1.2.2019 (Pololetní prázdniny)

2.3.2019

Nově vám nabízíme kurzy běžeckého lyžování pro děti a mládež. Rozšiřujeme tak nabídku naší lyžařské a snowboardové školy o další lyžařskou disciplínu, o kterou je v poslední době velký zájem jak mezi dospělými, tak mezi dětmi.

Místo výuky

Vybrali jsme opět velmi jednoduše dostupnou a běžkařsky ideální destinaci, a to stadion v Bedřichově v Jizerských horách a jemu přilehlé běžecké stopy. Tento areál nabízí ideální podmínky jak pro výuku nováčků, tak i těch, kteří mají s běžkováním zkušenosti, chtějí si však vylepšit svůj styl a užít spousty legrace s kamarády.

Pro Koho

Kurz je zaměřen jak na úplné začátečníky, tak i běžkaře pokročilejší.

Děti budou, jako u kurzů sjezdového lyžování a snowboardingu, rozděleny do menších skupin podle věku i lyžařských schopností a dovedností. V případě potřeby je možné kdykoliv dítě přeřadit do jiné skupiny.

Za kolik

Jednotlivá lekce: 905,- Kč

Sleva pro sourozence: 5 % z ceny kurzu

Cena zahrnuje dopravu, pedagogický dozor, výuku pod vedením zkušených instruktorů akreditovaných svazem lyžařů a pojištění odpovědnosti lyžařské školy.

Cena nezahrnuje oběd. Peníze na oběd se vybírají při cestě do Ski areálu.

Pojištění proti úrazu si účastník zajišťuje individuálně.

Pro informace o postupu v případě nemoci dítěte si pročtěte storno podmínky.

Číslo bankovního účtu M-Bank 670100-2212398945/6210

ORGANIZACE LEKCÍ BĚŽECKÉHO KURZU

ODJEZD DO SKI AREÁLU

Autobus odjíždí vždy v 8:30 hod z Rajské zahrady. Na místě odjezdu buďte prosím o 15 minut dříve. Dle pokynů řidiče umístíte lyže do zavazadlového prostoru a dítě do autobusu.

V případě jakýkoliv problémů, volejte na tel. 602 177 146 (M. Králová). Při nástupu prosím oznamte, dělá-li se dětem za jízdy špatně, abychom předešli případným komplikacím.

Zhodnoťte zdravotní způsobilost dítěte, neposílejte děti s teplotou, úrazem, v rekonvalescenci nebo se žaludečními problémy. Všem dětem v případě potřeby instruktoři pomohou s lyžemi.

VÝUKA

Doba výuky je přibližně od 9:15 do 15:30 hod. Na oběd půjdeme do jedné z místních restaurací mezi 11:30 a 12:30 hod. Během přestávky na oběd si mohou děti odpočinout a dojít si do autobusu vyměnit oblečení. Odjezd z parkoviště je v cca  15:30 hod.

NÁVRAT DO PRAHY

Zpět na Rajskou zahradu přijíždíme cca v 17:30 hod na stejné místo, odkud jsme ráno odjeli. Prosím buďte na místě včas, v případě zpoždění prosím zavolejte a informujte nás. Dítě předáme vždy do rukou rodičů nebo jiné zodpovědné osoby.

CO POTŘEBUJETE S SEBOU

LYŽE A HŮLKY

Vezměte je nejlépe zabalené ve vaku se jmenovkou, aby nedošlo k záměně.

Náš exkluzivní partner SKICENTRUM Černý Most nabízí  pro účastníky naší LŠ  slevu 10 % na zapůjčení lyžařských setů.

BATOH NEBO JINÉ VHODNÉ ZAVAZADLO

S sebou do busu si děti berou příruční batůžek (včetně lyžařských bot), kde mají děti peníze na oběd, svačinu na cestu tam i zpět, pití a náhradní oblečení (čepici, rukavice, ponožky, punčocháče či spodky). Doporučujeme lehčí čepici i rukavice, aby se děti příliš nezpotily, možno přibalit i sluneční brýle.

LÉKY (POKUD DÍTĚ NĚJAKÉ UŽÍVÁ)

Na léky upozorněte vedoucího autobusu. Dítěti dejte i igelitový pytlík, dělá-li se mu v autobuse špatně. Prosím, zvažte, zda s sebou děti potřebují cenné věci, elektroniku či mobily. Mohou se poškodit nebo ztratit.

 

 

 

 

 

POJEĎTE S NÁMI