Co potřebujete s sebou?

Lyže a hůlky

Vezměte je nejlépe zabalené ve vaku se jmenovkou, aby nedošlo k záměně. Lyže musí mít seřízené bezpečnostní vázání ze servisu a brzdičky. Při první lekci je nutné předložit  kopii dokladu o seřízení vázání lyží ze servisu. Nalepte dětěm  jmenovky se jménem jak na lyže, hůlky, přezkáče tak na  helmy. Často je lyžařské vybavení ze stejných půjčoven a nejsou-li označeny může dojít k záměně

Snowboard

Označte snowboard  jmenovkou. Doporučujeme používat chránič páteře. Zejména pro začátečníky, kteří více padají jsou vhodné snowbordové rukavice s fixací zápěstí.

 

Batoh nebo jiné vhodné zavazadlo

Zavazadlo s přezkáči a helmou je vhodné zabalit zvlášť, při plně obsazené kapacitě bude uloženo do zavazadlového prostoru. S sebou do busu si děti berou  příruční batůžek, kde mají děti peníze na oběd (cca 100,- Kč), svačinu na cestu tam i zpět, pití (při obědě mají děti dostatek teplého čaje) a náhradní oblečení (čepici, rukavice, ponožky, punčocháče či spodky).

 

Helmu, kuklu či slabou čepici a lyžařské brýle

Helma je povinná výbava účastníka lyžařského kurzu jak pro lyže tak snowboard. Doporučujeme i bederní pás, ten však není součástí povinné výbavy.

 

Léky (pokud dítě nějaké užívá)

Na léky upozorněte vedoucího autobusu. Dítěti dejte i igelitový pytlík, dělá-li se mu v autobuse špatně.

Prosím, zvažte, zda s sebou děti potřebují cenné věci, elektroniku či mobily. Mohou se poškodit nebo ztratit.

POJEĎTE S NÁMI

Je nám líto, sezónu 2021 vzhledem k vývoji pandemické situaci neotevřeme. V rámci všech omezení užijte zimu na max  a budeme se na vás těšit vCoronavirus_410x270px+(1) sezóně 2022.

DRŽTE SE, POZDRAVUJTE VŠECHNY NAŠE LYŽAŘE, LYŽAŘKY, SNOWBOARĎÁKY A SNOWBOARDISTKY. UŽ TEĎ SE NÁM PO NICH STÝSKÁ A TĚŠÍME SE NA SHLEDÁNÍ NA SVAHU