Víkendová lyžařská  a snowboardová škola pro děti a mládež

Kurz pořádáme pro začátečníky i pokročilé ve věku 6 – 15 let.

Začátek výuky: sobota 11. ledna 2020

Délka kurzu: 5 sobotních lekcí (11. 1., 18. 1., 25. 1., 1.2., 8. 2. 2020). V případě nepříznivého počasí může být lekce přesunuta na náhradní termín.

Místo výuky: Ski areál Tanvaldský Špičák, Jizerské hory. Ski areál vhodný pro všechny úrovně lyžování, rychlá dostupnost z Prahy

Doprava: Děti ráno odvezeme autobusem z Prahy (sraz v 7:00 h v blízkosti metra Rajská zahrada) na místo výuky a ve večerních hodinách  (cca v 18 h) se opět vrátíme zpět.

Podrobnosti o konání jednotlivých lekcí zveřejníme vždy ve čtvrtek odpoledne na naší adrese www.snowgate.cz , na FB a  také je zašleme na e-mailové adresy uvedené na přihláškách.

Instruktoři: Výcvik zajišťují kvalifikovaní instruktoři lyžování a snowboardu. Metodika je v souladu s Českou školou lyžování.

POJEĎTE S NÁMI

Je nám líto, sezónu 2021 vzhledem k vývoji pandemické situaci neotevřeme. V rámci všech omezení užijte zimu na max  a budeme se na vás těšit vCoronavirus_410x270px+(1) sezóně 2022.

DRŽTE SE, POZDRAVUJTE VŠECHNY NAŠE LYŽAŘE, LYŽAŘKY, SNOWBOARĎÁKY A SNOWBOARDISTKY. UŽ TEĎ SE NÁM PO NICH STÝSKÁ A TĚŠÍME SE NA SHLEDÁNÍ NA SVAHU