O NÁS

Jsme víkendová lyžařská škola, která se specializuje na jednodenní lyžařské a snowboardové zájezdy pro školní děti ve věku od 6 do 15 let.

Naším hlavním cílem je usnadnit dětem někdy složité začátky na sněhu, těm zdatnějším pomoci vylepšit styl a samozřejmě všem společně připravit prima dny na lyžích plné zábavy, legrace, ale někdy i pořádné dřiny.

Při výuce využíváme motivace v rámci skupiny a kolektivu, potřeby soutěžit a zároveň sdílet zážitky a zkušenosti.

Založení lyžařské školy SnowGate

Zakladatelka LŠ Madla Králová lyžařsky vyrostla v SK Arnika Plzeň, se kterou jezdila od svých 5 let. Od dítka v kurzu se přes pozici pomocného instruktora stala instruktorkou.

Po přestěhování do Prahy a mateřské dovolené se jí po lyžařské výuce stýskalo, a tak v roce 2013 založila LŠ SnowGate v Praze. Svoje více než třicetileté zkušenosti s lyžařskými školami se tak snaží předat dětem z Prahy a okolí.

Náš přístup k dětem

Pro naši lyžařskou školu je typická rodinná a přátelská  atmosféra. Naší snahou je, aby si děti lyžování oblíbily, den si užily a příště s námi chtěly opět vyrazit.
O každé dítě se postaráme jako o vlastní. Když je zapotřebí přitáhneme  šálu, přetáhneme čepici přes uši, nasoukáme nožky do přezkáčů nebo přitáhneme přezky. Na obědě naopak nožky z přezkáčů osvobodíme, vysušíme rukavice, když je potřeba vyměníme za náhradní… Naše práce nás baví a máme ji rádi.

SEZNAMTE SE S NAŠIMI INSTRUKTORY LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU:

POJEĎTE S NÁMI

Je nám líto, sezónu 2021 vzhledem k vývoji pandemické situaci neotevřeme. V rámci všech omezení užijte zimu na max  a budeme se na vás těšit vCoronavirus_410x270px+(1) sezóně 2022.

DRŽTE SE, POZDRAVUJTE VŠECHNY NAŠE LYŽAŘE, LYŽAŘKY, SNOWBOARĎÁKY A SNOWBOARDISTKY. UŽ TEĎ SE NÁM PO NICH STÝSKÁ A TĚŠÍME SE NA SHLEDÁNÍ NA SVAHU