Organizace lekcí lyžařského a snowboardového kurzu

Odjezd do Ski Areálu

 

Autobus odjíždí vždy v 7:15 hod z Rajské zahrady. Na místě odjezdu buďte prosím o 15 minut dříve. Dle pokynů řidiče umístíte lyže do zavazadlového prostoru a dítě do autobusu.

 

V případě jakýkoliv problémů, volejte na tel. 602 177 146 (M. Králová). Při nástupu prosím oznamte, dělá-li se dětem za jízdy špatně, abychom předešli případným komplikacím.

 

Zhodnoťte zdravotní způsobilost dítěte, neposílejte děti s teplotou, úrazem, v rekonvalescenci nebo se žaludečními problémy. Všem dětem v případě potřeby instruktoři pomohou s lyžemi.

 

Podívejte se, co vše potřebujete s sebou.

 

Výuka

 

Doba výuky je přibližně od 9:15 do 16:00 hod. Obědy jsou vydávány mezi 11:30 a 12:30 hod v místní restauraci. Během přestávky na oběd si mohou děti odpočinout a dojít si do autobusu vyměnit oblečení. Odjezd z parkoviště je v cca  16:20 hod.

 

Návrat do Prahy

 

Zpět na Rajskou zahradu přijíždíme po 18:00 hod na stejné místo, odkud jsme ráno odjeli. Prosím buďte na místě včas, v případě zpoždění prosím zavolejte a informujte nás. Dítě předáme vždy do rukou rodičů nebo jiné zodpovědné osoby.

POJEĎTE S NÁMI

Je nám líto, sezónu 2021 vzhledem k vývoji pandemické situaci neotevřeme. V rámci všech omezení užijte zimu na max  a budeme se na vás těšit vCoronavirus_410x270px+(1) sezóně 2022.

DRŽTE SE, POZDRAVUJTE VŠECHNY NAŠE LYŽAŘE, LYŽAŘKY, SNOWBOARĎÁKY A SNOWBOARDISTKY. UŽ TEĎ SE NÁM PO NICH STÝSKÁ A TĚŠÍME SE NA SHLEDÁNÍ NA SVAHU